Aktay Turizm ve Ela Excellence Resort Belek

Türkiye’nin eşsiz turizm potansiyeli içinde hizmet sektöründeki deneyimleriyle fark yaratacağına inanan Özak Global Holding, 2004 yılında Aktay Turizm’i kurdu.

Şirketin ülke turizmine kazandırdığı ilk tesis 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı ELA Quality Resort Belek oldu. Türk misafirperverliğindeki kusursuz hizmet anlayışı, sektöre yön veren çocuk ve aile dostu otel konseptiyle 2021’e kadar Türkiye’nin tanıtımına başarıyla destek verdi.

Dev bir yatırımla tamamen baştan yaratılarak, “Ela Excellence Resort Belek” adı ile 2022’nin Nisan ayında yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayacak otel, Akdeniz’in turkuaz mavisini asırlık ağaçlarla dolu eşsiz bir doğayla buluşturan 110.000 m2’lik geniş bir alan üzerinde yer alıyor. Sıra dışı bir aile oteli olarak, 583 odası ve 1200 yatak kapasitesiyle “Extra All Inclusive” konsepti ile hizmet veriyor.

Ela Excellence Resort Belek, “aile ve önce çocuk” yaklaşımı, konforlu odaları, kişiye özel villaları, her villaya özel hizmet ekibi, helikopter ve VIP transfer hizmetleri, 7 ayrı “a la carte” ve 3 “snack” restoranı ile hayallerin ötesinde bir tatil vaat ediyor. Misafirlerine mutlu ve eğlenceli anlar yaşatmak için her detayı özenle tasarlanmış bir tatil deneyimi sunan Ela Excellence Resort Belek, gurme restoranları, çocukları ve gençleri kucaklayan teknoloji dolu ‘edutainment’ konsepti ile özellikle çocuklu ailelerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Her gün artan dünya çapındaki mükemmellik ödülleriyle sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada adından söz ettiriyor.

Aktay Turizm, Özak Global’in kurumsal kültürünü ve kalite anlayışını turizm sektörüne taşıyarak Aydın Didim ve Antalya Demre’de yenilikçi fikirlerle yeni tatil konseptlerini hayata geçirmeye devam etmeyi planlıyor.

Özak Global’in turizm sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Aktay Turizm Ela Excellence Resort