Aktay Turizm ve Ela Excellence Resort Belek

Türkiye’nin eşsiz turizm potansiyeli içinde hizmet sektöründeki deneyimleriyle fark yaratacağına inanan Özak Global Holding, 2004 yılında Aktay Turizm’i kurdu.

Şirketin ülke turizmine kazandırdığı ilk tesis 2007 yılında Antalya Belek’te açılan beş yıldızlı ELA Quality Resort Belek oldu. Türk misafirperverliğindeki kusursuz hizmet anlayışı, sektöre yön veren çocuk ve aile dostu otel konseptiyle 2021’e kadar Türkiye’nin tanıtımına başarıyla destek verdi. 2021 yılı itibarıyla “Ela Excellence Resort Belek” olarak güncellenen markayla birlikte hizmette mükemmeliyet anlayışı ve tüm aile bireyleri için unutulmaz bir tatil misyonuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Özak GYO ve İnter Yapı'nın benzersiz ve inovatif proje tasarımı ve uygulaması anlayışıyla, dünyaca ünlü ve tasarım ödüllü mimarlık ofislerinin katkılarıyla misafir ihtiyaçları ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak bir renovasyon planlaması gerçekleştirildi. Dünya trendlerine uygun ve trend belirleyici Özak GYO'ya has öğelerle katma değeri yüksek renovasyon sürecinin ardından “Ela Excellence Resort Belek” 2022'nin Nisan ayı itibariyle misafirlerini yeniden ağırlamaya başladı.

Akdeniz'in turkuvaz mavisini, asırlık ağaçlarla dolu eşsiz bir doğayla buluşturan 110 dönümlük geniş bir alan üzerinde yer alan otel 583 odası ve 1200 yatak kapasitesiyle Extra All Inclusive konsepti ile hizmet veriyor. Otelcilik sektöründe yaptığı yeniliklerle sektöre yön vermeye devam ediyor.

Aktay Turizm, Özak Global’in kurumsal kültürünü ve kalite anlayışını turizm sektörüne taşıyarak Muğla Bodrum, Antalya Kemer, Antalya Demre ve Aydın Didim’de yenilikçi fikirlerle yeni tatil konseptlerini hayata geçirmeye devam etmeyi planlıyor.

Özak Global’in turizm sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Aktay Turizm Ela Excellence Resort