Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Özak GYO, 2009 yılında kurulduğu günden bu yana gayrimenkul ve gayrimenkul yatırım projeleri, turizm faaliyetleri şehir merkezli fark yaratan projelere imza atarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu projelerden Avrupa’nın saygın kuruluşlarından kazanılan ödüller öngörülü yapısı sayesinde tasarladığı öncü projelerle sektörde fark yaratırken, esnek portföy yönetimi ile de zamanın koşullarına uyum sağlamaktadır.

Yenilikçi, kaliteli ve verimlilik odaklı yaklaşımıyla Özak GYO; konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere farklı segmentlerde geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi ve proje geliştirme çalışmaları yürütmektedir. “Yaşama değer katmayı” merkezine alan Özak GYO, tüm müşterileri için zaman kazandıran, hayatı kolaylaştıran, mutluluk ve konfor odaklı projeleriyle gelecek trendlerinin belirleyicisi konumundadır.

ÖZAK GYO, inovatif yaklaşımı ve güçlü analiz becerisi sayesinde, toplumsal yaşamda gün geçtikte değişen ihtiyaçları karşılamak amacıyla geliştirdiği iş modeli ile fark yaratmaktadır. Hayata değer katan, çevre dostu ve prestijli gayrimenkul projeleriyle trend belirleyici konumunda bulunan ÖZAK GYO, hem ülke ekonomisine hem de yaşama değer katmaktadır.


İnşaat sektörüne 1995 yılında İnt-Er Yapı ile giren Özak Global Holding’in tecrübesinden aldığı güçle kurduğu ÖZAK GYO, konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere beş farklı segmentte geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi-proje geliştirme çalışmalarını başarıyla yürütmektedir.

Prestijli ve fark yaratan projeleri ile Avrupa’nın saygın kuruluşlarından aldığı çok sayıda uluslararası ödülle başarısını taçlandıran ÖZAK GYO, nitelikli portföyünden gelen düzenli kira gelirleri ve fonlama imkanlarının oluşturduğu güven veren finansal yapısı ile her geçen yıl faaliyet ağını geliştirerek cirosunu artırmayı sürdürmektedir.

Kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı iş yaklaşımı ile “yaşama değer katmayı” merkezine alan ÖZAK GYO, tüm müşterileri için zaman kazandıran, hayatı kolaylaştıran, mutluluk ve konfor odaklı projeleri ile aynı zamanda trend belirleyici firma konumundadır.

Özak GYO Projeleri

Özak Global’in GYO sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için Özak GYO web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesine Git