Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

ÖZAK GYO; hayata değer katar…

Özak Global Holding bünyesinde 2009 yılında kurulan Özak GYO, konut, ofis, depolama, turizm, perakende olmak üzere beş farklı segmentte geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle, arazi ve proje geliştirme çalışmalarını başarıyla yürütmektedir. Kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı yaklaşımıyla fark yaratmayı başarmış olan ÖZAK GYO, halka arz edildiği 2012 yılından bu yana tam 18 kat büyüyerek alanının lider kuruluşlarından birine dönüşmüştür.

ÖZAK GYO, inovatif yaklaşımı ve güçlü analiz becerisi sayesinde, toplumsal yaşamda gün geçtikte değişen ihtiyaçları karşılamak amacıyla geliştirdiği iş modeli ile fark yaratmaktadır. Hayata değer katan, çevre dostu ve prestijli gayrimenkul projeleriyle trend belirleyici konumunda bulunan ÖZAK GYO, hem ülke ekonomisine hem de yaşama değer katmaktadır.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, dünyadaki mimari trendleri ve ekolojik değişimleri yakından takip ederek, projelerinde hayata değer katan ve yeni yaşam biçimlerini tanımlayarak fark yaratan bakış açıları geliştirmektedir. 2012 yılında, başarılı bir arzla halka açılan, bugün 12.2 milyar TL’lik portföy büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük 4. GYO’su konumundadır.

İnşaat sektörüne 1995 yılında İnt-Er Yapı ile giren Özak Global Holding’in tecrübesinden aldığı güçle kurduğu ÖZAK GYO, konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere beş farklı segmentte geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi-proje geliştirme çalışmalarını başarıyla yürütmektedir.

Prestijli ve fark yaratan projeleri ile Avrupa’nın saygın kuruluşlarından aldığı çok sayıda uluslararası ödülle başarısını taçlandıran ÖZAK GYO, nitelikli portföyünden gelen düzenli kira gelirleri ve fonlama imkanlarının oluşturduğu güven veren finansal yapısı ile her geçen yıl faaliyet ağını geliştirerek cirosunu artırmayı sürdürmektedir.

Kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı iş yaklaşımı ile “yaşama değer katmayı” merkezine alan ÖZAK GYO, tüm müşterileri için zaman kazandıran, hayatı kolaylaştıran, mutluluk ve konfor odaklı projeleri ile aynı zamanda trend belirleyici firma konumundadır.

Özak GYO Projeleri

Özak Global’in GYO sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için Özak GYO web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesine Git