Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

ÖZAK GYO; hayata değer katar…

Özak Global Holding bünyesinde 2009 yılında kurulan Özak GYO, kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı yaklaşımıyla geçen 10 yılda 16 kat büyüme göstererek alanının lider kuruluşlarından birine dönüştü. ÖZAK GYO, konut, ofis, depolama, turizm, perakende olmak üzere beş farklı segmentte geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi ve proje geliştirme çalışmalarını başarıyla yürütüyor.

ÖZAK GYO, inovatif yaklaşımı ve güçlü analiz becerisi sayesinde toplumsal yaşamda gün geçtikte değişen ihtiyaçları öngören iş modeli ile farkını ortaya koyuyor. Güçlü ve tecrübeli kuruluş, zamanı verimli kılan ve hayatı kolaylaştıran projeleri ile aynı zamanda gelecek trendlerinin belirleyicisi konumunda… Çevre dostu yaklaşımla gerçekleştirdiği prestijli gayrimenkul projeleriyle hem ülke ekonomisine hem de yaşama değer katıyor.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, dünyadaki, mimari trendleri ve ekolojik değişimleri yakından takip ederek, projelerine fark yaratan, hayata değer katan ve yeni yaşam biçimleri tanımlayan bakış açısını yansıtıyor. 2012 yılında, başarılı bir arzla halka açılan, 2015’te Forbes Türkiye dergisi tarafından hazırlanan “Türkiye’nin En büyük 100 Şirketi” listesinde, 57. Sırada yer alan Özak GYO, bugün 4.8 milyar TL’lik portföy büyüklüğüne ulaşmış durumda.

İnşaat sektörüne 1995 yılında İnt-Er Yapı ile giren Özak Global Holding’in tecrübesinden aldığı güçle kurduğu ÖZAK GYO, konut, ofis, depolama, turizm ve perakende olmak üzere beş farklı segmentte geniş ürün gamı ve portföy yönetimiyle arazi-proje geliştirme çalışmalarını başarıyla yürütüyor.

Şehir merkezli fark yaratan projeleri ile Avrupa’nın saygın kuruluşlarından aldığı çok sayıda prestijli ödülle başarısını taçlandıran ÖZAK GYO, nitelikli portföyünden gelen düzenli kira gelirleri ve fonlama imkanlarının oluşturduğu güven veren finansal yapısı ile geniş faaliyet ağını her geçen yıl daha da geliştiriyor, cirosunu iddialı bir biçimde artırmayı sürdürüyor.

Kalite, yenilikçilik ve verimlilik odaklı iş yaklaşımı ile “yaşama değer katmayı” merkezine ÖZAK GYO, tüm müşterileri için zaman kazandıran, hayatı kolaylaştıran, mutluluk ve konfor odaklı projeleri ile aynı zamanda gelecek trendlerinin belirleyicisi konumunda...

Özak GYO Projeleri

Özak Global’in GYO sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için Özak GYO web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesine Git