Akyön Tesis Yönetimi

360º lik hizmet yaklaşımı

2011 yılında Özak Grup şirketlerinden biri olarak kurulan Akyön Tesis Yönetim; plaza, konut, otel, ofis, endüstriyel depolama lojistik merkezleri, AVM, kültür-sanat-yaşam ve performans merkezleri gibi gayrimenkul projelerine ilişkin pazar analizi, gayrimenkul geliştirme süreçleri, pazarlama, işletme ve kiralama konularında 360 derece hizmet yaklaşımı ile faaliyet göstermektedir.

Dünyada her geçen gün daha da önem kazanan bütünleşik tesis yönetimi hizmetlerini, yenilikçi ve yaratıcı bir anlayışla sunan Akyön Tesis Yönetim, hizmet verdiği her sektöre değer katmayı ve kalite çıtasını yükselterek sürdürülebilir bir yönetim anlayışı oluşturmayı hedefliyor. Akyön Tesis Yönetim güncel olarak 1 Milyon + m2’nin üzerinde kiralanabilir alanın işletmesini ve kiralama hizmetlerini anahtar teslim şekilde gerçekleştirmekte olup, 5 yıllık plan içinde bunu 2 milyon m2'ye çıkartmayı hedeflemektedir.

Bulvar 216

Havanın burada başka türlü estiği, ışığın buradan başka türlü geçtiği, insanın hayatı burada bir başka sevdiği doğrudur. Mimarimizin biraz farklı olduğu, Bulvar 216’nın kentin ortasında doğanın temsili bir anıtı gibi durduğu da doğrudur. Biz de zaten kumullardan, travertenlerden, çöl rüzgarlarının yarattığı o eşsiz biçimlerden ilham aldık. Sonra üstüne European Property Awards 2013’ten 5 farklı dalda ödül de aldık.

Web Sitesi

Grand Pera

19. yüzyıldan bu yana bir çekim merkezi ve alışveriş kültürünün sembolü olan Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera; İstanbul’un en değerli tarihi binalarından Cercle d’Orient’ı dünya standartlarında bir restorasyon kalitesiyle eski ihtişamına kavuşturan, Emek Sineması’nı sürdürülebilir bir anlayışla gelecek kuşaklarla tanıştıran, kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulmuş yeni nesil bir yaşam merkezi.

Web Sitesi

Beyoğlu’nun ruhunu yansıtan pasaj anlayışı ve “Beyoğlu Yeniden” konsepti doğrultusunda, sokakla bütünleşik bir anlayışla hayata geçirilen Grand Pera, trendleri belirleyen marka karması, “gastrocity” konseptindeki gastronomi katı ve Beyoğlu dokusuyla uyumlu eğlence mekânlarıyla, çağdaş ve uluslararası standartlar ekseninde, bir dönemin ruhunu yeniden canlandırıyor.

Grand Pera, tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 m2’lik fuaye alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması, 800 kişilik 8 yeni sinema salonu, 150 kişilik teleskopik oturma düzenine sahip tiyatro salonu, toplam 1.550 kişiye ulaşan izleyici kapasitesi gibi değerleriyle, İstanbul’un ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Cinemo

Film izleme keyfini yüksek standartlarda yaşamak isteyen sinemaseverler için Cinemo, sunduğu ses, görüntü kalitesi, VIP salonlar, konforlu koltuklar, salonların hava kalitesini artıran iklimlendirme ve taze hava sistemiyle film izleme deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Sinemada dünün kültürünü sahiplenme ve yarının sinemasına yepyeni bir vizyon kazandırma anlayışıyla yola çıkan Cinemo, Fişekhane’de 5 salonda yaklaşık 671 misafir ağırlıyor.

Web Sitesi

Fişekhane

İstanbul’un yeni kültür, sanat, eğlence ve yaşam merkezi Fişekhane, 170 yıllık tarihi dokusuyla şehrin buluşma noktası oldu.

Endüstriyel kimliğiyle kentin geçmişinde çok özel bir yere sahip olan ve yüzyılı aşkın süredir kamunun kullanımına kapalı kalan tarihi yapılar, modern çizgilerle sentezlenerek kente ve sosyal yaşama kazandırıldı. Özgünlüğü korunarak, büyük bir hassasiyetle restore edilen ve günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda yeniden tasarlanan Fişekhane, 19. yüzyıl mimarisinden izler taşıyan tarihi atmosferiyle, ziyaretçilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Web Sitesi

Fişekhane, 417 kişilik ana sahnesi, 220 kişilik ikinci sahnesi, 100 kişilik Black Box alternatif sahnesi, toplam 671 kişilik sinema salonları ve Contemporary İstanbul Vakfı işbirliği ile hayata geçirilen sanat ürerim ve sergi mekânı Cocoon ile ziyaretçilerine sanatın tüm alanlarını sunuyor. Yazın sahilde kurulan Deniz Sahne’de 2300 kişilik sahne sanatları ve konser etkinlikleri, ayrıca sokakları, açık alanları ve dünya mutfağının eşsiz tatlarına sahip şef restoranlarında, festivaller ve etkinlikler ile Fişekhane, kültür-sanat, gastronomi ve iyi yaşamı tek çatı altında topluyor.