Akyön Tesis Yönetimi

360º lik hizmet yaklaşımı

2011 yılında Özak Grup şirketlerinden biri olarak kurulan Akyön Tesis Yönetimi; plaza, konut, otel, ofis, endüstriyel depolama lojistik merkezleri ve AVM gibi gayrimenkul projelerine ilişkin pazar analizi, gayrimenkul geliştirme süreçleri, pazarlama, işletme ve kiralama konularında 360 derece hizmet yaklaşımı ile faaliyet göstermektedir.

Akyön Tesis Yönetimi güncel olarak 400.000 m2’nin üzerinde kiralanabilir alanın işletmesini ve kiralama hizmetlerini anahtar teslim şekilde gerçekleştirmektedir.

Yapılan araştırmalar doğrultusunda, 2019 yılında toplam işletme yönetimi metrekaresinin 1.000.000 m2’nin üzerine çıkması hedeflenmektedir.

Bulvar 216

Havanın burada başka türlü estiği, ışığın buradan başka türlü geçtiği, insanın hayatı burada bir başka sevdiği doğrudur. Mimarimizin biraz farklı olduğu, Bulvar 216’nın kentin ortasında doğanın temsili bir anıtı gibi durduğu da doğrudur. Biz de zaten kumullardan, travertenlerden, çöl rüzgarlarının yarattığı o eşsiz biçimlerden ilham aldık. Sonra üstüne European Property Awards 2013’ten 5 farklı dalda ödül de aldık.

Web Sitesi

Grand Pera

19. yüzyıldan bu yana bir çekim merkezi ve alışveriş kültürünün sembolü olan Beyoğlu’nda, İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera; İstanbul’un en değerli tarihi binalarından Cercle d’Orient’ı dünya standartlarında bir restorasyon kalitesiyle eski ihtişamına kavuşturan, Emek Sineması’nı sürdürülebilir bir anlayışla gelecek kuşaklarla tanıştıran, kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulmuş yeni nesil bir yaşam merkezi.

Web Sitesi

Beyoğlu’nun ruhunu yansıtan pasaj anlayışı ve “Beyoğlu Yeniden” konsepti doğrultusunda, sokakla bütünleşik bir anlayışla hayata geçirilen Grand Pera, trendleri belirleyen marka karması, “gastrocity” konseptindeki gastronomi katı ve Beyoğlu dokusuyla uyumlu eğlence mekânlarıyla, çağdaş ve uluslararası standartlar ekseninde, bir dönemin ruhunu yeniden canlandırıyor.

Grand Pera, tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 m2’lik fuaye alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması, 800 kişilik 8 yeni sinema salonu, 150 kişilik teleskopik oturma düzenine sahip tiyatro salonu, toplam 1.550 kişiye ulaşan izleyici kapasitesi gibi değerleriyle, İstanbul’un ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Cinemo

Film izleme keyfini yüksek standartlarda yaşamak isteyen sinemaseverler için Cinemo, sunduğu ses, görüntü kalitesi, VIP salonlar, konforlu koltuklar, salonların hava kalitesini artıran iklimlendirme ve taze hava sistemiyle film izleme deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Sinemada dünün kültürünü sahiplenme ve yarının sinemasına yepyeni bir vizyon kazandırma anlayışıyla yola çıkan Cinemo, Bulvar 2016’da 6 salon, Beyoğlu Grand Pera’da Emek Sahnesi de dahil 9 salon olmak üzere; toplam 15 salonda yaklaşık 2000 misafir ağırlıyor.

Web Sitesi

Büyükyalı Fişekhane

Büyükyalı İstanbul projesinin bünyesinde yer alan ve 100 yılı aşkın süredir kapalı kalan tarihi binaların modern çizgilerle sentezlenerek kente ve sosyal yaşama kazandırıldığı Büyükyalı Fişekhane, İstanbul’un kültür ve sanat hayatına hareket katmaya, lezzetli buluşmaların yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Web Sitesi

Her yıl yerli ve yabancı yüzlerce performansa ev sahipliği yapacak olan Büyükyalı Fişekhane; şık, alışveriş, kafe, restoran ve eğlence merkezlerinin yer alacağı bir çekim merkezi olacak. Yaşamın 2019 yılında başlayacağı ve İstanbul’un ikonik projelerinden bir olacak olan Büyükyalı’nın eğlence merkezi olan Büyükyalı Fişekhane'ye, Zeytinburnu Marmaray istasyonu sayesinde Anadolu Yakası’ndan, Avrasya Tüneli ile 15 dakikada ulaşılabiliyor. Sahile 25 adım mesafede yer alan Büyükyalı Fişekhane'de deniz shuttle’larıyla da yolculuk imkânı sunuluyor.