Biz Kimiz?

“Gelenekten geleceğe, yaşama değer katma tutkusu...”

Özak Global Holding, yarım asra yaklaşan köklü ve başarılı geçmişi, farklı ancak hizmet kültürü olarak birbirini tamamlar niteliğe sahip sektörlerdeki yetkinliği, donanımlı insan kaynağı, güçlü istihdam ağı, sağlam finansman yapısı, öngörü ve strateji geliştirme yeteneği gibi değerleriyle ülke ekonomisine nefes veren, yaşama değer katan lider kuruluşlar arasında yer alıyor.

Temelleri, Akbalık Ailesi’nin 1985 yılında Özak Tekstil’i kurmasıyla birlikte atılan Özak Global Holding, tekstil, inşaat, gayrimenkul yatırım ortaklığı, turizm ve tesis yönetimi gibi farklı sektörlerdeki yatırımlarıyla, sağlam adımlarla geleceğe yürümeye devam ediyor.

Özak Global Holding çatısı altındaki şirketlerinin başarısı, mevcut koşulları hassas bir gözlemle analiz ederek gelecek stratejisini doğru bir şekilde belirleme yeteneğinden, esnek hareket kabiliyetinden ve köklü kurumsal değerlerinden kaynaklanıyor.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, istikrarlı bir şekilde, yükselen bir başarı grafiği sergileyen Özak Global Holding, adım attığı her sektörde sadece “en iyi” olmayı değil aynı zamanda “yenilikçi” ve “fark yaratan” olmayı sürdürüyor.

Farklı sektörlerde rol model olarak örnek alınan kurumsal standartları, üstün kalite anlayışıylave iş ahlakıyla, faaliyet gösterdiği her sektörde kuralları yeniden belirleyen, rekabet koşullarını baştan tanımlayarak değer üreten ve rakiplerini de değer üretmeye yönelten Özak Global Holding, kurumsal yönetişim anlayışıyla, dokunduğu her alanda fark ve fayda yaratıyor.