İnt-Er Yapı

İnşaat ve gayrimenkul sektörüne, 1995 yılında İnt-Er Yapı isimli şirketle adım atan Özak Global Holding, kurum kültürünün DNA’sını oluşturan, tekstil sektöründen gelen üstün kalite anlayışından aldığı ilham ve gerçekleştirdiği başarılı işlerden aldığı güçle, 2009 yılında, Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nı kurarak, gayrimenkul sektöründe çok güçlü bir konuma ulaştı.

İstisnasız tüm iş sahalarında, insanlara maksimum faydayı sağlayacak yaşam alanları kurgulayan İnter Yapı proje konseptine uygun kapsamlı hizmetiyle inşaat sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmektedir.

İnt-Er Yapı, 220 kişilik uzman kadrosu ve alt yüklenicilerle birlikte 2 bin 300 kişilik şantiye kadrosuyla, proje, tedarik, kalite, maliyet ve süreç yönetimi konularında hizmet vermeye devam ederken, uluslararası normların da üzerindeki kurumsal değerleriyle dikkat çeken Özak GYO; çok amaçlı binalar, konut, sosyal yaşam alanları, iş ve alışveriş merkezleri gibi projeler planlıyor. Özak GYO, planladığı projelerin yatırım maliyetini üstlenerek hayata geçiriyor ve tamamlanan projeleri hedef kitlesinin farklı segmentlerinin beğenisine sunarak satışını gerçekleştiriyor.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, dünyadaki, mimari trendleri ve ekolojik değişimleri yakından takip ederek, projelerine fark yaratan, hayata değer katan ve yeni yaşam biçimleri tanımlayan bakış açısını yansıtıyor. 2012 yılında, başarılı bir arzla halka açılan, 2015’te Forbes Türkiye dergisi tarafından hazırlanan “Türkiye’nin En büyük 100 Şirketi” listesinde, 57. Sırada yer alan Özak GYO, bugün 1.5 milyar TL’lik portföy büyüklüğüne ulaşmış durumda.

Özak Global’in inşaat sektöründeki faaliyetleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için İnter Yapı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesine Git